JoomlaWatch Agent

Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop


Kontaktní informace


Fototapety

 

 

Fototapety tiskneme na dva cenově rozdílné typy materiálů:

1). Levné papírové fototapety

- Pro tisk používáme kvalitní bílý posterový pololesklý papír 140g, který je odolný proti povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. Vysoká kvalita tisku umožňuje jeho použití i do interiéru, kde se aplikuje pomocí lepidla na tapety. Tento materiál je vhodný i pro plakáty a billboardy.

Tapety se lepí klasicky - na 1-2 minuty se namáčejí do vody, lepidlo aplikujeme pouze na zeď, lepí se s přesahy. Postupujte dle návodu uvedeného na lepidle.

 

2). Luxusnější, tzv. těžké fototapety

- Pro tisk používáme kvalitní silný papír okolo 300g, nebo PVC (se strukturou plátna, omítky, atd.). Lepí se lepidlem na těžké tapety (např. Metylan), lepidlo se aplikuje na zeď i na tapetu, lepí se tzv. na sráz.

Postupujte dle návodu uvedeného na lepidle.

Tento materiál je i možné dodatečně laminovat tekutým laminem, čímž se výrazně prodlouží životnost, zlepší otěruvzdornost i omyvatelnost, zvýrazní potisk.

 

Zhotovíme Vám fototapetu na zakázku. Získejte i Vy doplněk do bytu přesně dle Vašeho přání a jedinečného vkusu.

Stačí když nám dodáte např. kvalitní fotografii, či vlastní grafiku v elektronické podobě, nebo si můžete vybrat z nepřeberného množství fotek a obrázků v tzv. fotobankách.

 

Jsme registrováni a máme předplatné v českých fotobankách Pixmac.cz a Samphotostock.cz, kde si můžete obrázek (za pomoci vyhledávačů a dělení do jednotlivých kategorií) případně vybrat sami.

Potřebujeme jen vědět kód Vámi požadovaného obrázku a my ho pro Vás bleskově zakoupíme.

Ceny za 1 ks v potřebné kvalitě se pohybují okolo 250,-Kč + DPH.

 

Disponujeme také vlastní databází obrázků, kterou zpřístupníme v připravovaném e-shopu. Nyní je možné si vybrat ten pravý u nás na provozovně. Naše obrázky jsou pro Vás zdarma (v ceně tisku).

 

Montáž tapet si zajišťuje vždy zákazník.