JoomlaWatch Agent

Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop


Kontaktní informace


Samolepky

 

V oblasti výroby tištěných samolepek Vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní a osvědčené materiály pro dlouhodobější aplikace, anebo materiály levnější pro krátkodobější využití, popřípadě umístění do interiérů.

 

Zhotovíme Vám samolepky i v menších sériích, libovolného tvaru, vč. obřezu. 

 

Tiskneme do šíře 160 cm a v délce třeba i 50 m, ve fotokvalitě až 1440 x 1440 dpi. Naše eco-solventní (voděodolné) inkousty odolávají i ve venkovních podmínkách bez jakýchkoliv dalších úprav UV paprskům a povětrnostním vlivům až po dobu 3 let. 

Tištěné motivy mohou být samozřejmě i dodatečně opatřeny laminem, které zvyšuje odolnost tisku proti mechanickému poškození a prodlužuje stálobarevnost inkoustů v exteriérech.

 

Používáme PVC fólie určené pro univerzální vnitřní a vnější použití. Jejich aplikace je možná na hladké až jemně hrubé materiály.

 

 

Bílá PVC fólie s minimální životností v exteriéru 2 roky je lesklá monomerická fólie pro běžné použití v interiéru, ale i pro krátkodobější exteriérové aplikace. Využíváme ji především pro tisk běžných, menších samolepek a logoprintů. Tisk na tuto fólii vychází ve velmi vysoké kvalitě, bez zkreslení barevnosti.

 

Bílá PVC folie "Neschen Solvoprint performance 80" s minimální životností v exteriéru 5 let je lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým lepidlem, velice oblíbená pro svou vysokou kvalitu a vhodná pro všechny exteriérové tisky na rovné a nebo mírně zaoblené plochy. 

Tuto folii (opatřenou laminem) využíváme především pro reklamní a informační cedule, ale také na částečné polepy dopravních prostředků. Tisk vychází ve velmi vysoké kvalitě, bez zkreslení barevnosti.

 

Bílá PVC litá folie s životností v exteriéru 7 let je to nejlepší, co Vám lze v dnešní době nabídnout. Je to lesklá samolepicí fólie s tzv. chytrým lepidlem, kterou po opatření litým laminem využíváme pro nejnáročnější 3D částečné polepy, nebo celopolepy dopravních prostředků. Tisk vychází ve velmi vysoké kvalitě, bez zkreslení barevnosti. Pro vyšší ochranu tisku tyto folie vždy laminujeme.

 

Průhledná PVC fólie - doporučujeme ji pouze pro polepení bílých, nebo velmi světlých ploch!

Pro tento účel používáme především transparentní polymerické folie "Neschen Solvoprint performance Clear 80". Tyto fólie pro vyšší ochranu tisku laminujeme.

 

Na tmavé podklady je lepší a levnější variantou tisk na bílou samolepku s tvarovým obřezem, kde je tištěný motiv po obvodu oříznut.

U tisku na průhlednou PVC samolepku se bílá barva netiskne. Výsledný motiv je složen pouze ze 4 barev (CMYK). Barvy jsou značně průsvitné a záleží tedy na jaký barevný povrch budou samolepky aplikovány. Pokud bude průhledná samolepka nalepena na tmavý podklad, daný motiv bude nevýrazný, nebo nebude téměř vidět.

 

Častým dotazem zákazníků je samolepka lepená na okna a výlohy z vnitřní (interiérové) strany: Zrcadlově převrácený motiv se vytiskne na průhlednou fólii, na kterou nalepíme bílou PVC samolepku. Výsledný sendvič má pak lepivou stranu na straně tisku.

Tato technologie je dobrým řešením proti vandalům a všude tam, kde je potřeba ochránit tisk před poničením.