JoomlaWatch Agent

Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop


Kontaktní informace


Reklama na auta

 

Reklama na dopravních prostředcích je velmi účinnou, efektivní a relativně levnou prezentací Vaší firemní činnosti. Je třeba si také uvědomit, že se jedná o reklamní plochu zdarma. 

Výhodou oproti statickým typům reklamy je její pohyb ve velkém prostoru a tudíž i vysoké procento zhlédnutí mnoha potencionálními zákazníky.

 

Právě z těchto důvodů se investice do kvalitního a nápaditého polepu Vašeho firemního vozu rozhodně vyplatí. 

 

Nejběžnější, nejodolnější a nejstálejší formou reklamního polepu dopravních prostředků  je rozhodně řezaná grafika "signmaking". Její kouzlo je především v jednoduchosti a přehlednosti, potencionální zákazník se v ní velmi rychle orientuje. 

Texty a grafické motivy jsou vyřezány prostřednictvím řezacího plotru z jednobarevných samolepících fólií, které lze i vrstvit a různě kombinovat.

 

S příchodem nových technologií se i možnosti odvětví tištěné reklamy značně rozšířili. Především se neustále zvyšuje kvalita, odolnost a stálobarevnost tisku.

 

Velmi oblíbené jsou hlavně cenově příznivé tištěné polepy v kombinaci s řezanou grafikou, ale můžeme Vám rovněž zhotovit i tištěný celopolep. 

 

Na celopolepy, nebo náročné polepy dopravních prostředků používáme pro potisk to nejlepší, co trh v současné době přináší, tzn. kvalitní lité fólie s životností 5 až 7 let.

Na méně složité plochy a částečné polepy využíváme také polymerické folie "Neschen Solvoprint performance 80" s minimální životností v exteriéru 5 let.

 

Potištěný materiál vždy chráníme proti mechanickému poškození laminací. Pomocí laminace se zároveň prodlužuje životnost a stálobarevnost solventních inkoustů.

 

Průhledné fólie doporučujeme pouze pro polepení bilých, nebo velmi světlých ploch!

Pro tento účel používáme především transparentní polymerické folie "Neschen Solvoprint performance Clear 80". Tyto fólie pro vyšší ochranu tisku též laminujeme.

Na tmavé podklady je lepší a levnější variantou tisk na bílou samolepku s tvarovým obřezem, kde je tištěný motiv po obvodu oříznut.

U tisku na průhlednou PVC samolepku se bílá barva netiskne. Výsledný motiv je složen pouze ze 4 barev (CMYK). Barvy jsou značně průsvitné a záleží tedy na jaký barevný povrch budou samolepky aplikovány. Pokud bude průhledná samolepka nalepena na tmavý podklad, daný motiv bude nevýrazný, nebo nebude téměř vidět.