JoomlaWatch Agent

Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop


Kontaktní informace


Reklamní ceduleTradičním typem reklamy, jsou klasické reklamní cedule, informační tabule a reklamní štíty. Jako hlavní materiál pro podklad používáme především plastové desky o tloušťce 5 mm až 10 mm do velikosti 3050 x 1560 mm. Jako podložka se dá také využít např. hliníkový, nebo pozinkovaný plech, atd. Výhodou plastu je rychlá možnost úpravy rozměru, případně vytvoření jakéhokoliv tvaru. 

 

Samotný reklamní motiv je vyroben z řezaných fólií, nebo na velkoplošné tiskárně formou digitálního tisku.

 

Řezaná grafika "signmaking" je velmi odolná a stálá forma polepu reklamních cedulí a informačních systémů. Její kouzlo je především v jednoduchosti a přehlednosti, potencionální zákazník se v ní velmi rychle orientuje. 

Texty a grafické motivy jsou vyřezány prostřednictvím řezacího plotru z jednobarevných samolepících fólií, které lze vrstvit a různě kombinovat. 

Tištěnou grafiku produkujeme ve fotokvalitě až 1440 x 1440 dpi. Naše eco-solventní (voděodolné) inkousty odolávají i ve venkovních podmínkách bez jakýchkoliv dalších úprav UV paprskům a povětrnostním vlivům až po dobu 3 let.

Tisknuté motivy jsou dále opatřeny laminem, které zvyšuje odolnost tisku proti mechanickému poškození a prodlužuje stálobarevnost inkoustů v exteriérech.

 

 

Používáme PVC fólie určené pro univerzální vnitřní a vnější použití. 

 

Bílá PVC fólie s minimální životností v exteriéru 2 roky - lesklá monomerická fólie pro běžné použití v interiéru, ale i pro krátkodobější exteriérové aplikace. Tisk na tuto fólii vychází ve velmi vysoké kvalitě, bez zkreslení barevnosti.

 

Bílá PVC folie "Neschen Solvoprint performance 80" s minimální životností v exteriéru 5 let - lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým lepidlem, velice oblíbená pro svou vysokou kvalitu a vhodná pro všechny exteriérové tisky na rovné a nebo mírně zaoblené plochy. 

Tuto folii (opatřenou laminem) využíváme především pro reklamní a informační cedule, ale také na částečné, méně náročné polepy dopravních prostředků. Tisk vychází ve velmi vysoké kvalitě, bez zkreslení barevnosti.

 

 

Instalaci cedulí si zajišťuje vždy zákazník.