JoomlaWatch Agent

Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop


Kontaktní informace


Obrazy na plátno - Canvas

 

Canvas (malířské plátno) je novodobým hitem v možnosti reprodukce známych děl, fotografií, vlastních grafik, apod. Je nedílnou součástí moderního designu interieru.

 

"V této oblasti jsme opavdu silní, i z tohoto důvodu v současné době připravujeme e-shop, mimo jiné i s 3D obrazy na plátně ".

 

Obrazy netiskneme na papír, pvc, nebo levné čínské materiály, jak tomu bývá u mnoha jiných firem, ale na pravé, přírodní, silné a vysoce kvalitní umělecké plátno. V našich možnostech je tisk v maximální velikosti obrazu 1,3m x 12m. Výtisk je vhodné laminovat tekutým laminem, které zajistí prodloužení životnosti obrazu, zvýraznění barev, lepší otěruvzdornost a omyvatelnost.

 

Vytištěná plátna lze umístit samozřejmě do klasických rámů, nebo se napínají přes rám, čímž u obrazu vzniká dnes moderní a velmi žádaný 3D efekt.

Na rámy nevyužíváme levnou a křehkou dřevotřísku, jako mnozí jiní, ale pravé, nefalšované smrkové, hoblované latě.

I přes použití nejkvalitnějších materiálů pro výrobu našich 3D obrazů na plátně, vycházíme cenově níže, než konkurenční české e-shopy.

 

Zhotovíme Vám obraz na zakázku.

Získejte i Vy doplněk do bytu přesně dle Vašeho přání a jedinečného vkusu.

 

Stačí když nám dodáte např. kvalitní fotografii, či vlastní grafiku v elektronické podobě, nebo si můžete vybrat z nepřeberného množství fotek a obrázků v tzv. fotobankách.

 

Jsme registrováni a máme předplatné v českých fotobankách Pixmac.cz a Samphotostock.cz, kde si můžete obrázek (za pomoci vyhledávačů a dělení do jednotlivých kategorií) případně vybrat sami.

Potřebujeme jen vědět kód Vámi požadovaného obrázku a my ho pro Vás bleskově zakoupíme.

Ceny za 1 ks v potřebné kvalitě se pohybují okolo 250,-Kč + DPH.

 

Disponujeme také vlastní databází obrázků, kterou zpřístupníme v připravovaném e-shopu. Nyní je možné si vybrat ten pravý u nás na provozovně. Naše obrázky jsou pro Vás zdarma (v ceně tisku).