JoomlaWatch Agent

Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop


Kontaktní informace


Plachty - Bannery

 

Plachty - Bannery bezesporu patří mezi nejoblíbenější sortiment našich zákazníků. Jejich nízká pořizovací cena, dobrá skladovatelnost, jednoduchá manipulace a rychlá, často i dočasná instalace, řadí tento produkt mezi stále žádanější. Reklamní plachty jsou vhodné k propagaci Vaší firmy, jak v exteriéru, tak v interiéru.

 

Materiálem jsou kvalitní vinylové tkaniny, které  jednostranně, nebo i oboustranně potiskneme na velkoplošné tiskárně do šíře až 136 cm, v délce třeba i 50 m. Na přání zákazníka můžeme tisk opatřit laminem, které zvyšuje jeho odolnost proti mechanickému poškození a prodlužuje stálobarevnost inkoustů v exteriéru.

 

Pomocí svařování, nebo lepení tohoto materiálu je možné zhotovit i velké reklamní plochy za velmi příznivou cenu. Maximální velikost banneru je s možností svařování a lepení prakticky neomezená.

 

Výhodou je rychlost zhotovení zakázky i ve větším objemu, tisková přesnost a možnost použití barevných přechodů, či fotografií. 

 

Nejčastěji používáme pevnou a odolnou litou bannerovinu 550g/m2, nebo levnější laminovaný banner 550g/m2 pro krátkodobější instalace do 2-3 let, nebo pro instalace do interiérů.

 

Dle požadavků zákazníka, reklamní plachtu opatříme po obvodu kovovými oky, takže je možná instalace kdekoliv. Očka v rozích jsou u nás vždy zdarma.

 

Pro uchycení reklamní plachty například na plot, či zábradlí, většinou postačí vázací drát, nebo elegantnější plastové zdrhávací pásky. U těchto plachet z našich materiálů s vysokou gramáží není nutné ve většině případů zpevňování okrajů.

 

Pro uchycení banneru ve volném prostoru je ideální použít pružné gumové lano, aby se plachta při silném větru neroztrhla. 

Zejména u takovýchto  bannerů doporučujeme z důvodu delší životnosti lemování okrajů. Tímto se docílí zpevnění po obvodu, takže je menší pravděpodobnost protržení u kovových ok.

 

Instalaci bannerů si zajišťuje vždy zákazník.